Informace pro vás

Novinky, zajímavosti, tipy a triky

Úvod»Blog

E-Paper plugin pro WordPress

04. listopad 2012
Daniel Boček
0 komentářů

S novými pluginem E-Paper pro Wordpress můžete snadno a rychle publikovat FlipBooky na svých webových stránkách.

FlipBooky vygenerované pomocí FlipViewer Xpress FlipBook Creatoru můžete s pomocí E-Paper pluginu zveřejnit na svých webových stránkách, kde můžete jednoduše nahrát zip archiv FlipBooku do složky E-Paper v CMS. Publikace je tak plně integrována do vašeho stávajícího webu.

Plugin také má mnoho funkcí, které usnadňují provoz a údržbu FlipBooků. Pomocí vyhledávací funkce můžete prohledávat celou publikaci k dané problematice, nebo provést vyhledávání ve všech vydáních s cílem získat všechny relevantní informace o tématu. Toto komplexní hledání se provádí s plnou podporou funkce Relevanssi, zatímco číslo uvedené u hledaného výrazu určuje význam jednotlivých publikací.

Své publikace si můžete perzonifikovat nejen v oblasti obsahu a designu, ale také v oblasti řízení UAM (User Access Management) WordPressu. To znamená, že můžete řídit přístup k vaši stránkám a publikacím. Můžete označit nebo vytvořit skupinu uživatelů a stanovit pravidla jejich oprávnění. To je velmi užitečné, např. když máte své stránky rozdělené na různé zóny, např. soukromé a veřejné, a přitom chcete určit přístupová práva k publikacím v těchto různých zónách.

Iniciátorem vývoje tohoto pluginu byl náš klient OWC ve spolupráci s programátorem Davidem Nellessenem. Na stránkách různých vydavatelů najdete celou řadu příkladů schopností a funkcí pluginu E-Paper.

Více informací nebo možnost stažení tohoto pluginu naleznete na WordPress.org.

Přidejte komentář
Zde můžete vložit svůj komentář k článku. Prosím, mějte na paměti, že komentáře jsou moderovány. Takže, prosím, nepoužívejte spammy klíčové slovo nebo doménu jako vaše jméno, nebo nebude váš příspěvek zveřejněn. Pojďme se raději věnovat smysluplné diskusi. Díky za návštěvu!