Informace pro vás

Novinky, zajímavosti, tipy a triky

Úvod»Blog

Přímý přechod na konkrétní stránky nebo obsah

13. červen 2013
Daniel Boček
0 komentářů

Dnes vám představíme jednoduchý způsob, pomocí kterého můžete přejít např. na konkrétní produkt ve vašem katalogu nebo odkázat na článek ve vašem časopise přímo z vašeho webu.

Přímý odkaz na položku katalogu

Máte online obchod a chcete z něj odkázat na konkrétní produkt ve vašem katalogu? V tom případě existuje jednoduchý způsob, kterým lze přidat např. katalogové číslo výrobku do URL.

Pokud je např normální odkaz na katalog http://te.digiflip.com/shortform/index.html, použijte parametr ?keyword=hledaný výraz. Za rovnítkem potom použijte číslo výrobku nebo název článku, kerý chcete otevřít. V následujícím případě jsme použili číslo výrobku: ?keyword=V23133/V23076:

http://te.digiflip.com/shortform/index.html?keyword=V23133/V23076

V příkladu je vidět, že je příslušné katalogé číslo výrobku barevně označené. Tento způsob vyhledávání výrobků nebo článků můžete využít v libovolném titulu.

Přímý přechod na stránku

V jiném případě můžete chtít, aby se katalog nebo časopis otevřel na přímo určené stránce. Tento způsob může najít své platnění v e-mailových kampaních nebo v upoutávkách na vašich webových stránkách. Opět si ukážeme jak jednoduše upravit URL vaší publikace tak, aby se otevřela na vámi požaované stránce

Rozšíření URL je tvořeno parametrem ?pn= (pn znamená číslo stránky) a odpovídajícím číslem:

http://www.sommercable.com/flip-view/web-de/V51-2012/index.html?pn=13

Přidejte komentář
Zde můžete vložit svůj komentář k článku. Prosím, mějte na paměti, že komentáře jsou moderovány. Takže, prosím, nepoužívejte spammy klíčové slovo nebo doménu jako vaše jméno, nebo nebude váš příspěvek zveřejněn. Pojďme se raději věnovat smysluplné diskusi. Díky za návštěvu!