Přehled funkcí

Hlavní výhody FlipVieweru

Úvod»FlipViewer»Přehled funkcí
Kvalitní publikační řešení musí zohlednit zejména dva aspekty: za prvé vyžaduje vysoce výkonný software, s kterým se co nejjednodušeji mohou realizovat všechny eventuality a potřeby, za druhé musí vlastní produkt, tedy médium FlipBook, které Vašim zákazníkům poskytujete, ihned vyvolat pozitivní ohlas.

FlipViewer Creator

S FlipViewer® Creatorem snadno vytvoříte pomocí několika kliknutí a bez znalostí programování sympatickou listovací aplikaci. Postup už nemůže být jednodušší – založíte projekt, nahrajete Vaše zdrojové dokumenty, stanovíte čtenářská práva a upravíte prostředí. Hotovo.

Právě úprava čtenářských práv a uspořádání prostředí Vám nabízí více možností, než u jiného srovnatelného řešení:

 • ukládání barvy pozadí, loga firmy a kontaktní údaje
 • použití vlastní grafiky pro navigační tlačítka
 • zařazení interaktivních reklam vedle titulních stránek
 • vložení barevných záložek a obsahu pro jednodušší navigaci
 • povolení nebo omezení užívacího práva (např. tisk)

PDF jako základ pro konverzi

Když v procesu návrhu vzniká dokument a pro uživatele jsou vkládány smysluplné prvky, jako hyperlinky, interní linky nebo záložky; když jsou vkládána a formátována písma, pak to nemusíte dělat ještě jednou v Creatoru. Creator odpovídajícím způsobem vyhodnotí PDF při importu a převezme jeho funkce.

Úpravy uživatelského prostředí

V procesu vytváření máte mnoho možností k úpravě vzhledu Vašich publikací, aby to odpovídalo firemnímu designu Vašeho podniku nebo Vašeho zákazníka. Barevné záložky jsou rovněž možné, stejně tak zákaznická loga, vlastní pozadí nebo vlastní grafika tlačítek. Když se Vám bude navigační lišta líbit více dole než nahoře, také to není problém.

FlipViewer Xpress nabízí momentálně 22 jazyků, které můžete přiřadit rozhraní prohlížeče. U komplexních témat s prokládanými obsahy můžete např. ovlivnit číslování.

Multimediální editor

Jednoduchý a přitom výkonný nástroj, pomocí kterého můžete vaší publikaci obohatit o spoustu interaktivních prvků. Díky Multimediálnímu editoru můžete snadno a jednoduše vkladát do svých FlipBooků např.:

 • interní (na jinou stránku publikace) a externí (na libovolnou URL adresu) odkazy
 • video
  • YouTube
  • video mp4, hostované na webu
  • video mp4, uložené ve vašem počítači
 • audio ve formátu mp3
 • obrázky, PDF a další typy příloh

Podrobnější informace o Multimediálním editoru naleznete na mém blogu.

Čtení FlipBooků

Používání FlipBooků FlipViewer Xpress je rovněž uspořádáno velmi intiuitivně a jednoduše. Zoom a listování je možné například mnoha různými způsoby (částečně patentovanými a exkluzivně možnými pouze s FlipViewerem). Tak může každý čtenář postupovat dle svých vlastních zvyklostí při čtení a při používání není konfrontován s bariérami.

 • Patentovaný „rectangle zoom“ – stisknutí tlačítka myši a natažení zvětšované oblasti
 • Listování s tlačítky kurzoru, navigační tlačítka nebo přes boční lištu
 • Označování, kopírování textů nebo připojení poznámek
 • Prohledávání FlipBooků a přeposílání jednotlivých stránek nebo celého dokumentu

Publikování přesahující platformu

PC a Mac s půl tuctem prohlížečů, tablety, smartphony – uživatelé všech těchto zařízení jsou možní čtenáři Vašich publikací. Logicky nabízíme různé výstupní verze, optimalizované vždy na příslušné zařízení. Protože nechceme Vaše čtenáře zmást, posíláme automaticky správný výstup na správné zařízení.

Offline verze

Vedle online varianty Vašeho katalogu si můžete bez problémů nahrát také offline verzi. Tuto verzi můžete pak využít na veletržním terminálu nebo ji vypálit pro Vaše zákazníky na CD/DVD nebo uložit na Flashdisk.

Mobilní HTML 5 verze pak vedle online prohlížení na smartphonech a tabletech umožňuje s pomocí zdarma dostupné aplikace FlipViewer Mobile (pro Android a iOS) také stažení offline do vašeho tabletu.

Nezávislost

FlipViewer® Creator je software, který je plně ve vašem vlastnictví a můžete si ho nainstalovat na určené množství vašich počítač (dle licence). Výsledné publikace není třeba umisťovat na speciální webové stránky. Ponecháte si tak nad Vašimi daty plnou kontrolu, můžete FlipBooky dle Vašich představ hostovat a sestavovat, vypalovat na CD nebo DVD nebo je vzít s sebou na veletrh.

Buďte v obraze s FlipViewerem!

Vyzkoušejte si nezávazně FlipViewer Xpress zdarma a objevte jeho jednoduchost a sílu. Nebo se registrujte k odběru novinek e-mailem a získávejte aktuální informace a nabídky nebo zajímavé tipy ze světa digitálního publikování.