Grafické a webové studio

Veškeré tiskoviny, design a vývoj webových stránek a mnohem více…

Úvod»Grafika & Web

Volejte číslo 792 228 020 nebo pište na info@bocekmedia.net

Domluvte si schůzku a sdělte mi vaše požadavky a přání. Po pečlivém zhodnocení rozsahu prací pro vás zdarma vytvořím nezávaznou cenovou kalkulaci.

Hlavní služby

Grafické návrhy

Kreativita, pečlivost a smysl pro detail. Zároveň ale také přímočarý pohled na věc. To jsou základní prvky, kterými se řídím při tvorbě grafiky vašich zakázek.

Sazba

Provádím sazbu a předtiskovou přípravu všech typů dokumentů. Při tvorbě katalogů nabízím možnost zpracování vašich produktových XML souborů. Sazbu provádím i podle zákazníkem dodaných grafických návrhů.

Corporate Identity

Vytvořím návrhy logotypů, merkantilních tiskovin a dalších firemních materiálů a to včetně pravidel pro jejich použití. Při jejich návrhu plně respektuji filozofii zadavatele a jeho cíle.

Zajištění tisku

Zajistím pro vás tisk vašich zakázek. Spolupracuji s místními tiskárnami stejně tak jako se společnostmi poskytujícími tiskovou produkci a proto pro vás mohu vždy najít nejvhodnějšího dodavatele tisku.

Webdesign

Vytvářím moderní webovou grafiku, odpovídající současným trendům. Stránky podle přání navrhuji pro responzivní frameworky Bootstrap 3 nebo Zurb Foundation 5.

Kodérské práce

Implementuji grafické návrhy webů pro použití s redakčním systémem CMS Made Simple, popř. jako statické webové stránky. Pro e-shopy používám ověřený systém PrestaShop.

Společnosti, které mi dosud důvěřovaly